Ayboy Boya’ya Hoş Geldiniz.

Yaş Boya Hizmeti

Daldırma veya püskürtme sistemde uygulanan yaş boya çeşitleri müşterimizin talep ettiği standartlara ve beklenen test performanslarına uygun olarak; kumlama, astar, astar üzeri yaş boya ve fosfat üzeri yaş boya, kataforez üzerine yaş boya gibi çeşitlerde uygulamalar yapılabilmektedir.

İletişime Geçin

Ayboy Elektrostatik Toz Boya
Yaş Boya Uygulaması

Ayboy Boya

Talep edilen uygulama çeşidine göre boyanın gösterdiği kalite performansı değişmektedir. Düzgün kalınlık dağılımına sahip olan ve iyi yayılan yüzeylerin elde edilmesi bu yöntemin sanayi boya uygulamalarında çeşitlenip yaygınlaşmasına yol açmıştır.

Yaş Boya Hizmeti

Firmamız beyaz eşya, otomotiv, elektrikli ev aletleri ana sanayilere yaş boya uygulaması yapmaktadır. Firmalardan gelen ürünler deneyimli ekibimiz tarafından özenle ön hazırlığı yapıldıktan sonra özel ekipman ve uygulama tesisimiz ile püskürtme yöntemi ile işlenir. İşlenen malzemeler firmamıza özel olarak geliştirilen otomatik kombine kabinlerde uygun sıcaklıklarda kurumaya bırakılarak ürüne uygulanan işlemin kaliteli olması sağlanmaktadır. Kalite-Kontrol işlemleri yapıldıktan sonra özel olarak paketlenerek müşteriye sevki sağlanmaktadır.
Hakkımızda Daha Fazlası
yaş boya